...meie esimene koolimaja Valgutas,
pargipuude all me õpime ju siin.
Meie esimene õpetaja Valgutas
edasi meid ellu saadab siit...

Üldkontakt

kool@valguta.edu.ee

telefonid 7450108, 5153209

 

Töötajad 2017/18


1. Merlyn Kaeramaa - tugiisik

2. Mare Külv - pikapäevarühma kasvataja                                          mare.kulv@valguta.edu.ee

3. Priit Lehismets - kehalise kasvatuse õpetaja                                   priit.lehismets@valguta.edu.ee

4. Maire Lemberg - logopeed 

5. Kaja Lepik - direktor, hariduslike erivajadustega laste õppe koordinaator    kaja.lepik@valguta.edu.ee

6. Ann Luikmäe - klassiõpetaja                                                            ann.luikmae@valguta.edu.ee

7. Are Mälton - majahoidja

8. Tiina Naudi - koristaja 

9. Kalju Pennar - majandusjuhataja

10. Mariann Pennar - kokk

11. Lea Pung - võõrkeelte õpetaja                                                             lea.pung@valguta.edu.ee

12. Tuuli Põldmaa - õpetaja abi                                                                 

13. Evely Randviir - koristaja                                                                       

14. Meelis Roosaar - muusikaõpetaja                                                 meelis.roosaar@valguta.edu.ee  

15. Ülle Särg - psühholoog                                                                            lambri.ylle@gmail.com

16. Erna Teder - lasteaiaõpetaja                                                              erna.teder@valguta.edu.ee

17. Aili Tikk - lasteaiaõpetaja                                                                      aili.tikk@valguta.edu.ee

18. Moonika Tulf - käsitöö ja kodunduse õpetaja                                    moonika.tulf@valguta.edu.ee

19. Martiina Viil - klassiõpetaja                                                             martiina.viil@valguta.edu.ee 

20. Marika Väärsi - klassiõpetaja                                                        marika.vaarsi@valguta.edu.ee