Valguta Lasteaed-Algkool

General information

Contact

Filter

All Direktor Teachers Tugispetsialistid Lasteaed Employees

Job position
 
Direktor (1)

Kaja Lepik

Director
+3725153209
kool@valguta.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Teachers (10)

Mare Külv

Pikapäevarühma õpetaja
mare.kulv@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Kehaline kasvatus
priit.lehismets@valguta.edu.ee


Kaja Lepik

Director
+372 5153209
kaja.lepik@valguta.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Ann Luikmäe

Klassiõpetaja
ann.luikmae@valguta.edu.ee


Ainar Kinsigo

Tehnoloogiaõpetus
kool@valguta.edu.ee


Lea Pung

Võõrkeel
lea.pung@valguta.edu.ee


Meelis Roosaar

Muusika
meelis.roosaar@valguta.edu.ee


Moonika Tulf

Käsitöö ja kodundus
moonika.tulf@valguta.edu.ee


Martiina Viil

Klassiõpetaja
martiina.viil@valguta.edu.ee


Marika Väärsi

Klassiõpetaja
marika.vaarsi@valguta.edu.ee

Tugispetsialistid (2)

Sirle Mallo

Logopeed
sirle.mallo@valguta.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev, kolmapäev

Ülle Särg

Psühholoog
lambri.ylle@gmail.com

Reception time:

Neljapäev
Lasteaed (6)

Erna Teder

Tugiisik
erna.teder@valguta.edu.ee


Aili Tikk

Lasteaiaõpetaja
aili.tikk@valguta.edu.ee


Tuuli Põldmaa

Lasteaiaõpetaja abi


Meelis Roosaar

Lasteaia muusikaõpetaja
meelis.roosaar@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Lasteaia liikumisõpetaja
priit.lehismets@valguta.edu.ee


Merlyn Karu

Lasteaiaõpetaja
merlyn.karu@valguta.edu.ee

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Valguta Lasteaed-Algkool

General information

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.