Valguta Lasteaed-Algkool

General information

Contact

Filter

All Direktor Teachers Tugispetsialistid Lasteaed

Job position
 
Direktor (1)

Kaja Lepik

Director
+3725153209
kool@valguta.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeval 7.50 - 8.50
Neljapäeval 13.00 - 14.00
Kokkuleppel
Teachers (9)

Ainar Kinsigo

Tehnoloogiaõpetus
kool@valguta.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Mare Külv

Pikapäevarühma õpetaja
mare.kulv@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Kehaline kasvatus
priit.lehismets@valguta.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kaja Lepik

Ajalugu, ühiskonnaõpetus
+372 5153209
kaja.lepik@valguta.edu.ee

Reception time:

Teisipäeval 7. tund
Kokkuleppel

Ann Luikmäe

Klassiõpetaja, võõrkeeled
ann.luikmae@valguta.edu.ee

Reception time:

Reedel 6. tund

Meelis Roosaar

Muusika
meelis.roosaar@valguta.edu.ee

Reception time:

Teisipäeval 7. tund

Moonika Tulf

Käsitöö ja kodundus, tööõpetus
moonika.tulf@valguta.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval 7. tund

Martiina Viil

Klassiõpetaja
martiina.viil@valguta.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval 7. tund
Kokkuleppel

Marika Väärsi

Klassiõpetaja
marika.vaarsi@valguta.edu.ee

Reception time:

Teisipäeval 6. tund
Tugispetsialistid (3)

Sirle Mallo

Logopeed
sirle.mallo@valguta.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev, kolmapäev

Ann Luikmäe

HEV koordineerija
ann.luikmae@valguta.edu.ee


Kaja Lepik

Õpiabi õpetaja
5153209
kaja.lepik@valguta.edu.ee

Lasteaed (6)

Merlyn Karu

Lasteaiaõpetaja
merlyn.karu@valguta.edu.ee


Aili Tikk

Lasteaiaõpetaja
aili.tikk@valguta.edu.ee


Tuuli Põldmaa

Lasteaiaõpetaja abi
5153209
kool@valguta.edu.ee


Erna Teder

Tugiisik
erna.teder@valguta.edu.ee


Meelis Roosaar

Lasteaia muusikaõpetaja
meelis.roosaar@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Lasteaia liikumisõpetaja
priit.lehismets@valguta.edu.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Valguta Lasteaed-Algkool

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.