Jõulueelne päev 11.12. 14. detsember kool

Sel aastal on kõik teisiti. Jõulupidusid korraldada ei saa ning õpilased läksid enne vaheaega ka distantsõppele.

Reede, 11. detsembri hommikul olime kõik koos õues ja vaatasime 1.-2. klassi toredat jõuluetendust, mille oli lavastanud õpetaja Marika.

Kolmanda tunni alguses esines pilliring õpetaja Meelise juhendamisel ning laulsime koos õpitud jõululaulu.

Neljanda tunni ajal saime osa näite- ja rütmikaringi (õpetaja Lea ja õpetaja Ann) ühistööst, milleks oli nukunäidend "Kolm põrsakest". Õpetaja Moonika ja õpetaja Martiina olid abiks rekvisiitorite ja kostüümikujundajatena.

Jõuluvana saatis seekord videotervituse ning koolipäkapikud üllatasid kõiki kohalolnud lapsi väikeste kingitustega.