Töökorraldus alates 16.03. 16. märts kool

Alates 16. märtsist on peatatud tavapärane õppetöö kõigis Eesti koolides ning õpilased on koduõppel.

Valitsus kuulutas seoses koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja viiruse tõenäolise Eesti-sisese leviku laienemisega riigis välja eriolukorra. Eriolukord kehtib 1. maini 2020, kui valitsus ei otsusta teisiti.

Alates esmaspäevast, 16. märtsist tuleb koolides peatada tavapärane õppetöö ning viia see üle kaug- ja koduõppevormile.

Lasteaedade ja lastehoiu lahtioleku ja töökorralduse otsustab kohalik omavalitsus või muu lasteaia pidaja.

Seega on ka meie õpilased esmaspäevast, 16.03. koduõppel. Õppeülesandeid ja tagasisidet annavad õpetajad pidevalt Stuudiumi kaudu.

Palume võimalusel ka lasteaialapsed koju jätta. Kuna hetkel lapsi lasteaias ei ole, rühmatööd ei toimu.

Kohavajadusest tuleb lapsevanemal teavitada direktorit kas meilitsi (kool@valguta.edu.ee) või telefonitsi (5153209) hiljemalt eelmise tööpäeva hommikul kella 9.00-ni, et saaksime avada rühma ja korraldada toitlustust.

Tuletame meelde, et vältida tuleks rahvarohkete kohtades viibimist!

Töökorralduse muudatustest anname teada Stuudiumi, ELIISi ja kodulehe kaudu.

Infot saab ka klassijuhatajatelt või rühmaõpetajatelt ja direktorilt (kool@valguta.edu.ee, telefon 5153209).

Püsime terved!

Tuletame meelde, et vältida tuleks rahvarohkete kohtades viibimist!

Töökorralduse muudatustest anname teada Stuudiumi, ELIISi ja kodulehe kaudu.

Püsime terved!