Kunstivõistluse parimate tunnustamine 6.06.2024 07. juuni kool

Kevadel toimus õpilasesinduse eestvõttel Valguta Lasteaed-Algkooli õpilaste kunstivõistlus ja -näitus. Pilte laekus kokku 25.

Nooremas vanuserühmas saavutas I koha Emma-Aleksandra Koldits, II koha Sten Sassi ja III koha Laura-Liis Matikainen.

Vanemas vanuserühmas sai I koha Henriete Tulf, II koha Nataly Räbin ja III koha Lissandra Liplap. Publikupreemia pälvis Helerin Peetsmann.

Žüriisse kuulusid Martiina Viil, Monika Peetsmann, Rainis Peetsmann, Ardi Küünal, Maarja Madissoo, Moonika Tulf, Ainar Kinsigo, Mari Paberit ja Getter Otsaru.