Uudised

Rannu playbackil esinemine 19.04.24 20. aprill kool


Reedel, 19. aprllil toimus Rannu Kooli Playback, kus osalesid ka meie kooli õpilased Joosep Metsküla, Martin Matias Varblane, Sten Sassi, Laura-Liis Matikainen ja Emma-Aleksandera Koldits. Õpilased esinesid looga Viimane talv - Jaagup Tuisk, Uku Suviste & Koit Toome.

Palju õnne!

Esinemist tunnustati: Parim südamlik ja meeldejäävaim lugu.

 

Täname esinejaid, vanemaid ja juhendajat õp. Monika Peetsmanni.

 

Reedel, 19. aprllil toimus Rannu Kooli Playback, kus osalesid ka meie kooli õpilased Joosep Metsküla, Martin Matias Varblane, Sten Sassi, Laura-Liis Matikainen ja Emma-Aleksandera Koldits. Õpilased esinesid looga Viimane talv - Jaagup Tuisk, Uku Suviste & Koit Toome.

Palju õnne!

Esinemist tunnustati: Parim südamlik ja meeldejäävaim lugu.

 

Täname esinejaid, vanemaid ja juhendajat õp. Monika Peetsmanni.