Spordipäev 25.09.23 28. september kool

25. septembril toimus kooli ühine spordipäev Rannu Kooli staadionil. Õpilased võistlesid kolmes vanuserühmas: 1.-2. klass, 3.-4. klass ja 5.-6. klass ning kolmel alal: 60 meetri jooks, pallivise ja kaugushüpe. Vanem vanuserühm jooksis staadionijooksu. Õpilasi juhendas õpetaja Priit, kohtunike-tulemustemõõtjatena tegid kaasa õpetajad Rainis, Monika ja Martiina. 28. septembril tegi õpetaja Piit teatavaks iga vanuserühma parimad tulemused ja tunnustas tublimaid.