Tublid tulemused kunstikonkurssidelt 12. jaanuar kool

Õpetaja Martiina Viili juhendamisel on meie kooli lapsed edukalt osalenud mitmetel kunstikonkurssidel.

RMK poolt korraldatud Eesti koolilaste metsapostkaart 2021 konkursil teemal "Meie tuleviku mets" said rahvahääletusel parimate sekka ning trükitakse ära Remiri ja Stella Maria pildid.

Rahvusvahelise joonistuskonkursi "Kunst - mäng või looming?" tänuüritusele Ahtmes oli koos õpetaja Martiinaga kutsutud Ken Marten ja Kalvin.

Tartu Lõunakeskuse jõulukingituste  joonistamise võistlusel teenis auhinna Lissandra.

Meie kool märgiti ära joonistusvõistlusel "Minu Keila Noortekeskus".

Meie kool märgiti ära joonistusvõistlusel "Minu Keila Noortekeskus".