Valguta Vaprad robootikavõistlusel 3. veebruaril 06. märts kool

3. veebruaril toimus Tartus Teaduskeskuses AHHAA  FLL (First Lego League) robootikavõistluse Lõuna-Eesti eelvoor. Juba teist korda võttis üle-Eestilisest võistlusest osa ka meie kooli võistkond Valguta Vaprad. Kokku oli võistlemas 17 meeskonda. Selle hooaja teema on Masterpiece ehk meistriteos. Lapsed pidid lahendama kaunite kunstidega seotud probleeme. Meie leiutis oli noorte hulgas räppimise ja luuletamise populariseerimiseks loodav RÄPIÄPP.

Võistlusel on alati kolm osa: robotimäng, hooaja innovatsiooniprojekt ja FLLi põhiväärtused.

Saavutasime robotimängus 5. koha 245 punktiga. See oli üllatus meilegi, et viimane voor nii hästi läks!

Enne võistlust seadsime meeskonnaga endale eesmärgiks, et püüame kasvõi 5 punktiga saada paremini kui meeskonna eelmise aasta rekord, mis oli 165 punkti. Ja täitsime selle kuhjaga!

Lapsed nautisid võistlusmelu ning lubasid ka järgmisel aastal kindlasti osaleda.

Koos arutasime, et harjutama peame ikka rohkem.

Kiidame õpilasi, eksperte ja täname lapsevanemaid toetuse ja transpordi korraldamise eest!

Robootikaringide juhendaja Liina Laaser

Koos arutasime, et harjutama peame ikka rohkem.

Robootikaringide juhendaja Liina Laaser