Valguta Lasteaed-Algkool

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Direktor Учителя Tugispetsialistid Lasteaed Персонал

Должность
 
Direktor (1)

Kaja Lepik

Директор
+3725153209
kool@valguta.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel
Учителя (10)

Mare Külv

Pikapäevarühma õpetaja
mare.kulv@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Kehaline kasvatus
priit.lehismets@valguta.edu.ee


Kaja Lepik

Директор
+372 5153209
kaja.lepik@valguta.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Ann Luikmäe

Klassiõpetaja
ann.luikmae@valguta.edu.ee


Ainar Kinsigo

Tehnoloogiaõpetus
kool@valguta.edu.ee


Lea Pung

Võõrkeel
lea.pung@valguta.edu.ee


Meelis Roosaar

Muusika
meelis.roosaar@valguta.edu.ee


Moonika Tulf

Käsitöö ja kodundus
moonika.tulf@valguta.edu.ee


Martiina Viil

Klassiõpetaja
martiina.viil@valguta.edu.ee


Marika Väärsi

Klassiõpetaja
marika.vaarsi@valguta.edu.ee

Tugispetsialistid (2)

Sirle Mallo

Logopeed
sirle.mallo@valguta.edu.ee

Время приема:

Esmaspäev, kolmapäev

Ülle Särg

Psühholoog
lambri.ylle@gmail.com

Время приема:

Neljapäev
Lasteaed (6)

Erna Teder

Tugiisik
erna.teder@valguta.edu.ee


Aili Tikk

Lasteaiaõpetaja
aili.tikk@valguta.edu.ee


Tuuli Põldmaa

Lasteaiaõpetaja abi


Meelis Roosaar

Lasteaia muusikaõpetaja
meelis.roosaar@valguta.edu.ee


Priit Lehismets

Lasteaia liikumisõpetaja
priit.lehismets@valguta.edu.ee


Merlyn Karu

Lasteaiaõpetaja
merlyn.karu@valguta.edu.ee

Свяжитесь с нами

 
1 Начало 2 Завершен
Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Valguta Lasteaed-Algkool

Общая информация

Свяжитесь с нами

 
1 Начало 2 Завершен
Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.