Head teod teevad head 22. декабря kool

Pühade-eelsel ajal jagus paljudel meist soovi ja aega teha üksteisele head.

Meie kooli õpilased Joosep, Remir, Mai-Liis, Signete-Liise, Koit, Ken, Chris, Henriete, Laura, Lissandra, Helerin ja Nataly meisterdasid õpetaja Moonika juhendamisel jõulukaarte, mis anti üle Valguta külaseltsile kingipakkidesse panemiseks.

Valguta külaseltsi naised kinkisid omakorda 1. klassi lastele ja klassijuhatajale traditsioonilised soojad sokid.

Hotell Tartu poolt saadeti lastele kooli- ja kodutee turvalisemaks muutmiseks helkureid.

OÜ Setra Mõis tõi lasteaialastele kingituseks raamatud.

Kampaania "Kingi koolile raamat" raames täienes meie raamatukogu suure hulga toredate lasteraamatutega.

Suur tänu, et hoolime üksteisest!

OÜ Setra Mõis tõi lasteaialastele kingituseks raamatud.

Suur tänu, et hoolime üksteisest!