Uudised

Joonistusvõistlusel osalemine 29.09.23 03. oktoober kool


28. septembril esindasid Mai-Liis, Henriete ja Helerin koos õpetaja Martiinaga meie kooli Tartu Laulupeomuuseumis joonistusvõistlusel. Kuna  2023 on liikumisaasta, oli teemaks "Liigume koos". Mai-Liis kujutas batuudil hüppamist, Henriete ratsutamist ja Helerin seenelkäiku, kõigi kolme tööd paistsid silma läbimõelduse ja detailirohkusega. Pärast poolteist tundi kestnud intensiivset joonistamist said lapsed võimaluse liikuda laulupeomuuseumi pargis ja seigelda elupuulabürindis. Žürii meie õpilaste töid seekord kahjuks välja ei valinud, aga Helerin võitis ühe loosiauhindadest, milleks oli XIII noorte laulu- ja tantsupeo särk.

28. septembril esindasid Mai-Liis, Henriete ja Helerin koos õpetaja Martiinaga meie kooli Tartu Laulupeomuuseumis joonistusvõistlusel. Kuna  2023 on liikumisaasta, oli teemaks "Liigume koos". Mai-Liis kujutas batuudil hüppamist, Henriete ratsutamist ja Helerin seenelkäiku, kõigi kolme tööd paistsid silma läbimõelduse ja detailirohkusega. Pärast poolteist tundi kestnud intensiivset joonistamist said lapsed võimaluse liikuda laulupeomuuseumi pargis ja seigelda elupuulabürindis. Žürii meie õpilaste töid seekord kahjuks välja ei valinud, aga Helerin võitis ühe loosiauhindadest, milleks oli XIII noorte laulu- ja tantsupeo särk.